Arbetslag Skolår 7-9

035-16 13 33

Mentor D-grupp; Matematik

Berit Ljunggren, lärare

Berit Ljunggren, lärare

Berit Ljunggren

E-post: berit.ljunggren@eketangamont.se

Mentor D-grupp; SO-ämnen

Frank Gustafsson, lärare

Frank Gustafsson, lärare

Frank Gustafsson

E-post: frank.gustafsson@eketangamont.se

Mentor B-grupp; NO-ämnen

Jenny Malmberg, lärare

Jenny Malmberg, lärare

Jenny Malmberg

E-post: jenny.malmberg@eketangamont.se

Mentor C-grupp; Trä- och metallslöjd

Lasse Lundberg, lärare

Lasse Lundberg, lärare

Lasse Lundberg

E-post: lasse.lundberg@eketangamont.se

Mentor C-grupp; Svenska och Tyska

Liselotte Carlsson, montessori- och förstelärare

Liselotte Carlsson, montessori- och förstelärare

Liselotte Carlsson

E-post: liselotte.carlsson@eketangamont.se

Mentor A-grupp; Bild och Textilslöjd

Magdalena Winberg, lärare

Magdalena Winberg, lärare

Magdalena Winberg

E-post:
magdalena.winberg@eketangamont.se

Mentor A-grupp; Engelska och franska

Marianne Påhlman, lärare

Marianne Påhlman, lärare

Marianne Påhlman

E-post:
marianne.pahlman@eketangamont.se

Lärare; Spanska

Mary-Paz García Bueno

E-post: mary-paz.g.bueno@eketangamont.se

Lärare; Musik

Apollo Papathanasio, lärare

Apollo Papathanasio, lärare

Apollo Papathanasio

E-post: apollo.papathanasio@eketangamont.se



Elevassistent

Astrid Huss, elevassistent

Astrid Huss, elevassistent

Astrid Huss

E-post: astrid.huss@eketangamont.se

Personlig assistent

 

E-post: